قوانین و مقررات
برای حفظ حریم شخصی و امنیت شما

قوانین سایت

1- تمامی کتب ارائه شده توسط اکسین بوک پس از انجام مراتب  سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.

 2- کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و اکسین بوک کتاب دست دوم توزیع نمی کند.

3- همه کتاب های فعال روی سایت#اکسین_بوک لزوما در انبار شهرکتاب اهواز موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.

نکته: اکسین بوک قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات برخی از کتابها روی سایت وجود دارد.

4- ارسال تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری از انبارهای #شهرکتاب اهواز فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید و با همکاران ما در شهرکتاب اهواز مشاوره نمایید.

5- خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده،فایلهای بارگزاری شده در بسترمجازی، کتاب و...) بر عهده تولید کننده محصول وناشر است و #اکسین-بوک هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

6- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن اکسین بوک کد رهگیری پست را به صورت پیامک ارسال و در حساب کاربری مشتری  قرار میگیرد.

7- اکسین بوک قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) دروبسایت  بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.

نکته 1: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای اکسین بوک ،  وجه عینا به حساب کیف پول مشتری برمی گردد و مشتری می تواند درخریدهای آتی از آن استفاده نماید و یادرخواست واریز آن را به حساب بانکی خود بنماید.

نکته 2: اگر یک یا چند عنوان از کتب سفارش داده شده برای اکسین بوک غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد،اکسین بوک کتابهای تهیه شده که در بازار موجود بوده است را برای مشتری ارسال خواهد کرد.

8- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و...) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر اکسین بوک می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

9- آدرس ،کد پستی ومشخصات دیگر بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.

10- کلیه محصولات ارائه شده در سایت ، کتاب فیزیکی هستند و اکسین بوک به هیچ عنوان فایل pdf  کتابها را موجود ندارد ،بخش pdf  که در زیر تصویر کتاب می‌باشد شامل فهرست و یا مقدمه برخی از کتابها می‌باشد .

www.oxinbook.com  سایت اختصاصی کتابهای عمومی و دانشگاهی و زبان شهرکتاب اهواز 

 

نظری دارید؟

با ما به اشتراک بگذارید
مستقیم با ما

کتب دانشگاهی و تخصصی 06132213320 کتب عمومی و زبان 06132212314 کتب کمک آموزشی و کنکور 06132212315

یـــــــــــــــــا

یــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید

با ما در تماس باشید